Teboil

Teboil on soome nafta ettevõtte, mis pakub kütust mootorsõidukitele, ahju kütet ja masuuti, vedeldatud gaasi, laia valiku määrdeaineid ja autokeemiat, samuti kõik sellega seonduvad teenused.

Soome traditsioonid ja tõeline põhja kvaliteet!

Lai valik Teboili määrdeaineid hõlmab kõiki õli ja määrete tüüpe, mida kasutatakse tööstuses, ja mis on vajalikud sõidukite ja seadmete efektiivse töö tagamiseks. Pidev innovaatiline toodete arendus ja enam kui 50-aastane kogemus tagavad määrdeainete kvaliteeti ka ülimalt rasketes ilmastikutingimustes ja kõige intensiivsemate koormuste ja töögraafikutega.

Teboil on enimkasutatud määrdeainete bränd Soome turul. Selle toodete retseptuuri loomisel pöörati juba alguses erilist tähelepanu spetsiifilistele piirkonna kliimatingimustele. Praeguseks kuulub Teboil toodetele üle 30% Soome turust.

Pidev arengutöö

Kiire tehnoloogiline areng, samuti sõidukite ja tehnika hooldamise soovituste ja nõudmiste muutmine seavad määrdeainete tootjatele pidevalt uusi väljakutseid. Teboil töötab pidevalt oma toodete arendamise ja täiustamise nimel, seda teostatakse tihedas koostöös klientide ja juhtivate tööstusettevõtetega, näiteks lisandite või sõidukite ja seadmete tootjatega. Teboili eesmärgiks on välja töötada veelgi paremad ja tõhusamad määrdeained.

Põhjakliima seab määrdeainetele erinõudeid, eriti külmal aastaajal. Teboili seab endale eesmärgiks on välja töötada ja tuua turule ülitõhusad määrdeained, mis sobivad peamiselt Põhja-Euroopa kliimatingimustele.

Teboili määrdeaineid toodetakse Haminas asuvas määrdeainetehases. Nii tootmine kui ka labor omab:
– kvaliteedisertifikaati SFS-EN ISO 9001:2008
– keskkonnasertifikaati SFS-EN ISO 14001: 2004
– töökaitse ja tööohutuse sertifikaati OHSAS 18001: 2003.

Info request

Contacts

ESTMADE OÜ

Narva mnt 201, 11 914 Tallinn, Eesti Registri Nr 10871575

estmade@estmade.ee

Warehouse

Ehitajate tee 120, Kohtla-Järve

Boriss Golubev

Laojuht

+372 5078321